Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

 

ZESPOŁY  PROBLEMOWE DZIAŁAJĄCE W RAMACH RADY PEDAGOGICZNEJ ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM.O.LANGEGO W CHORZOWIE

ROK SZKOLNY 2017/2018

 ZESPÓŁ DS. EWALUACJI WEWNĄTRZSZKOLNEJ:

I.

1. mgr Agata Bielica

2. mgr Bożena Marcisz

3. mgr Michał Seget

4. mgr Edyta Strzelczyk

 II.

1. mgr Katarzyna Kołodziej

2. mgr Barbara Marzec

3. mgr Jolanta Płaza

4. mgr Mariola Stryjecka

 ZESPÓŁ DS. ANALIZY WYNIKÓW EGZAMINÓW  ZEWNĘTRZNYCH 

1.     mgr Mariola Stryjecka – przewodnicząca

2.     mgr Ewelina Lipiec

3.     mgr Anna Mandzewska

4.     mgr Renata Pisarczyk 

 

ZESPÓŁ DS. NOWELIZACJI PRAWA WEWNĄTRZSZKOLNEGO: 

1.     mgr Maria Ćwiertniak - przewodnicząca

2.     mgr J. Dobrzyńska –Pietrek

3.     mgr Aldona Goł

4.     mgr Justyna Przybytek

5.     mgr Agata Bielica

6.     mgr Anna Mandzewska 

 

ZESPÓŁ DS.PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH, WSPÓŁFINANSOWANYCH PRZEZ UE: 

1.     mgr Halina Łoskoczyńska - przewodnicząca

2.     mgr Ewelina Lipiec

3.     mgr Bożena Marcisz

4.     mgr Aldona Goł

5.     mgr Barbara Marzec

6.     mgr Michał Seget 

 

ZESPÓŁ DS.DOKUMENTACJI SZKOLNEJ: 

1.     mgr Anna Mandzewska – przewodnicząca

2.     mgr Edyta Strzelczyk

3.     mgr Bożena  Marcisz

ZESPÓŁ DS. PROMOCJI SZKOŁY: 

1.     mgr Agata Bielica – przewodnicząca

2.     mgr Justyna Dobrzyńska-Pietrek

3.     mgr Rafał Głowoc

4.     mgr Katarzyna Hojda

5.     mgr Aleksandra Kosmala- Przeczek

6.     mgr Barbara Kozera

7.     mgr Anna Mandzewska

8.     mgr Barbara Meisnerowicz

9.     mgr Maciej Nawotka

10.  mgr Irena Niemczykowska

11.  mgr Lucyna Niespiałowska

12.  mgr Grażyna Olszewska

13.  mgr Renata Pisarczyk

14.  mgr Justyna Przybytek

15.  mgr Mariola Stryjecka

16.  mgr Edyta Strzelczyk

17.  mgr Michał Seget

18.  mgr Ryszard Zawadzki

19.  mgr Lucyna Skibińska - Lizoń 

 

ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY: 

1.     mgr Agata Bielica - przewodnicząca

2.     mgr Irena Niemczykowska

3.     mgr Lucyna Niespiałowska 

 

ZESPÓŁ DS. POMOCY MATERIALNEJ: 

1.     mgr Ilona Marczyńska – przewodnicząca

2.     mgr Agata Bielica

 

PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017 / 2018: 

  1. mgr B.Marzec – przewodnicząca KPO
  2. mgrJ.Płaza – przewodnicząca KPZ
  3. mgr A. Goł – protokolant rady pedagogicznej
  4. mgr Michał Seget  - kierownik szkolenia praktycznego, koordynator GUTW
  5. mgr I.Niemczykowska – opiekun samorządu szkolnego,      
  6. mgr K. Kołodziej – koordynator współpracy z uczelniami wyższymi
  7. mgr L.Sojka – koordynator egzaminu maturalnego, opiekun Klubu Europejskiego
  8. mgr Edyta Strzelczyk– koordynator ds. konkursów, olimpiad; koordynator egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
  9. mgr J. Przybytek – opiekun szkolnej gazetki
  10. mgr B. Kozera - opiekun strony internetowej, 
  11. mgr A. Mandzewska – koordynator ds. wdrażania platformy „ Moodle”
  12. mgr R.Głowoc, mgr A.Mandzewska, mgr B.Kozera – dziennik elektroniczny 

ROK SZKOLNY 2017/2018 

Opiekun stażu: 

1.     mgr Jolanta Płaza

2.     mgr Lucyna Sojka

3.     mgr Justyna Przybytek 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech