Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Zapraszamy młodzież z chorzowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz działającą w pozaszkolnych kołach zainteresowań przy MDK do wzięcia udziału w konkursie piosenki walentynkowej, który pozwoli kolejny już raz zaprezentować młode amatorskie talenty muzyczne. Finał festiwalu odbędzie się 16 lutego 2018 roku o godz. 10:00 w sali Młodzieżowego Domu Kultury, przy ul. J. Lompy 13. Osoby chętne zapraszamy na przesłuchanie w dniach 18 stycznia i 24 stycznia 2018 od godz. 15:30 do 17:00 do auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie, przy ul. Urbanowicza 2. Zobacz więcej - plakat. Pobierz Regulamin.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech