Lista tematów na ustną część egzaminu maturalnego z języka polskiego w roku szkolnym 2014/2015 w Technikum Ekonomicznym

POBIERZ harmonogram realizacji zadań zgodnie z procedurami CKE i Rozporządzeniem MEN w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania egzaminów i sprawdzianów w szkołach publicznych.

POBIERZ Wewnątrzszkolną Instrukcję Przygotowania i Przeprowadzania Egzaminu Maturalnego, czyli harmonogram realizacji zadań zgodnie z procedurami CKE i Rozporządzeniem MENiS w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania egzaminów i sprawdzianów w szkołach publicznych.

Przydatne linki:

Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie