Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

XII Chorzowski Festiwal  Walentynkowy

 20 lutego 2015r.

  Zapraszamy młodzież chorzowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz pozaszkolnych kół zainteresowań działających przy MDK do wzięcia udziału w konkursie piosenki walentynkowej, który pozwoli kolejny już raz zaprezentować młode amatorskie talenty muzyczne.

Finał festiwalu odbędzie się 20 lutego 2015 r. o godz. 10.00 w sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. J. Lompy 13.

Osoby chętne zapraszamy na przesłuchanie w dniach 26 i 29 stycznia 2015r. od godz. 15.00 do 17.00 do auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Chorzowie przy ul. Urbanowicza 2.  Należy przynieść własne podkłady muzyczne.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia przekazane zostaną podczas spotkania.

Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej szkoły.   

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Atrakcją imprezy są cenne nagrody i występ znanego artysty. Finalista otrzymuje zaproszenie na koncert finałowy dla klasy wraz z opiekunem.

Organizator:

Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Chorzowie

ul. Urbanowicza 2Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

41-500 Chorzów

tel/fax  032-241-17-23

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 Współpraca:                                                      Patronat medialny:

MDK w Chorzowie                                                     
ul.Lompy 13                                                                       

 Celem imprezy jest popularyzowanie polskiej piosenki kabaretowej, poezji śpiewanej oraz szeroko pojętej muzyki popularnej.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech