VII Chorzowski Festiwal  Walentynkowy

12 lutego 2010r.

Zapraszamy młodzież chorzowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz pozaszkolnych kół zainteresowań działających przy MDK do wzięcia udziału w konkursie piosenki walentynkowej, który pozwoli kolejny już raz zaprezentować młode amatorskie talenty muzyczne.

Finał festiwalu odbędzie się 12 lutego 2010 r. o godz. 930 w sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. J. Lompy 13.

Osoby chętne zapraszamy na przesłuchanie w dniach 27 stycznia i 1 lutego 2010r. od godz. 15.30 do 17.00 do auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Chorzowie przy  ul. Urbanowicza 2. Należy przynieść własne podkłady muzyczne. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia przekazane zostaną podczas spotkania.  Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej szkoły: http://zse-chorzow.pl/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie!

Atrakcją imprezy są cenne nagrody  i występ znanego artysty. W poprzednich latach gościliśmy między innymi aktorkę Teatru Rozrywki, panią Elżbietę Okupską i zespół UNIVERSE. Ponadto finalista otrzyma zaproszenie na koncert finałowy dla klasy wraz z opiekunem.

Organizator:

Zespół Szkół Ekonomicznych im. O. Langego w Chorzowie

ul. Urbanowicza 2

41-500 Chorzów

tel/fax  032-241-17-23

Kontakt:

Joanna Miśkiewicz  kom. 0500-154-310

Agata Bielica kom. 0504-761-267 lub tel. do szkoły

Współpraca:                           Patronat medialny:

MDK                                        "Chorzowianin"

ul.Lompy 13

Celem imprezy jest popularyzowanie polskiej piosenki kabaretowej, poezji śpiewanej oraz szeroko pojętej muzyki popularnej.

Pobierz   Regulamin Chorzowskiego Festiwalu Walentynkowego