Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

 

Chorzowski Festiwal Walentynkowy

 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. O Langego od kilku lat jest organizatorem Chorzowskiego Festiwalu Walentynkowego. Imprezie patronuje Urząd Miasta, natomiast opiekę medialną przejął Tygodnik Chorzowianin.

Pomysł narodził się spontanicznie. Zaczęło się od nagrania płyty w profesjonalnym studiu muzycznym przy pomocy artystów chorzowskiej Leśniczówki. Potem był już tylko krok do włączenia w zabawę uczniów innych chorzowskich szkół, by mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Celem imprezy jest promocja młodych talentów i integracja chorzowskich środowisk uczniowskich.

Tradycją festiwalu jest również występ zaproszonego artysty. W poprzednich latach imprezę uświetnił m.in. koncert bluesowy, bawiliśmy się w rytmie coverów Abby, gościliśmy zespół Universe. W 2009 roku gościliśmy wybitną aktorkę scen śląskich Elżbietę Okupską, a w 2010 roku imprezę uświetnił występ Aleksandra Martineza.

 

 

Zapraszamy do zabawy  !

 

 

 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech