Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Od 15-go do 20-go października 2007 roku świętowaliśmy 110 lat istnienia szkoły. W sobotę, ostatniego dnia obchodów, odbyły się całodzienne uroczystości. Ponieważ jeszcze w tym dniu zgłaszały się do nas osoby, które wcześniej się nie zarejestrowały, a przyjmowaliśmy wszystkich z otwartymi ramionami, nie możemy powiedzieć, ile osób zarejestrowało się na naszych obchodach. Wiemy, że ponad 400 osób zgłosiło chęć uczestnictwa z wyprzedzeniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami zdecydowali się uczcić tak długie istnienie naszej wspólnej szkoły!

W miarę możliwości na stronie będą umieszczane zdjęcia, fragmenty nakręconych filmików, opisy i komentarze.

Zachęcamy wszystkich chętnych, aby podzielili się z innymi wspomnieniami z tego dnia. Czy będą to zdjęcia, wrażenia, wspominki... Czekamy na słowa konstruktywanej krytyki, ale i na pochwały. Chcemy wiedzieć, czy się Wam, drodzy goście podobało, czekamy na propozycje co jeszcze chcielibyście na następnym zjeździe. Postaramy się umieścić na stronie wszystkie wypowiedzi, lub chociaż te najciekawsze. Czekamy!

Prezentacja jubileuszowa

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech