Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Od 25 czerwca mamy wakacje !!!

Życzymy naszej młodzieży i rodzicom miłego, udanego wypoczynku ! 

Pani Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska jak co roku wystosowała list do uczniów, rodziców, nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa w okresie letnim. Na stronie Ministerstwo Edukacji Narodowej można znaleźć  "Bazę wypoczynku", gdzie nie tylko można uzyskać informacje o organizatorach wypoczynku i miejscowościach do, do których chcemy pojechać, ale również wiele innych ciekawych informacji. Warto też przejrzeć przygotowany przez MEN poradnik bezpiecznego wypoczynku

Kolejną ciekawą stroną poświęconą bezpieczeństwu na wakacjach jest https://bezpiecznewakacje.pl/.

Również Ministerstwo Spraw Zewnętrznych przygotowało na swojej stronie kilka cennych porad dotyczących wakacyjnych wyjazdów

Podczas naszych wakacji korzystamy przede wszystkim ze słońca - na temat chorób z tym związanych warto poczytać na stronie: http://www.akademiaczerniaka.pl/.  Zapraszamy również do obejrzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć informację na temat bezpieczeństwa i pomocy w różnych sprawach.  Jeszcze raz życzymy, aby te wakacje były wspaniałe, bezpieczne i naładowały wszystkim akumulatory do następnego pracowitego roku szkolnego.

 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech