Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

18 maja br. kontynuowaliśmy Szkolne Dni Turystyki. W tym roku hasłem przewodnim było: „TRAVEL, ENJOY, RESPECT- PODRÓŻUJ, CIESZ SIĘ, SZANUJ". Uczniowie klas 1b i 2b mogli zapoznać się z funkcjonowaniem firmy promowej Unity Line - dowiedzieli się o możliwości odbycia praktyk na promach pasażersko-samochodowych. Poznali również Koronę Ziemi - obiekt, który powstał jako element rozwoju turystyki transgranicznej pomiędzy Polską i Słowacją. Klasa 2b  spotkała się z ciekawym podróżnikiem, a na zakończenie Szkolnych Dni turystyki klasa 1b uczestniczyła w Targach Atrakcji Turystycznych Regionów, które tradycyjnie odbywają się w Parku Śląskim w Chorzowie. Zobacz.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech