Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

"Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,

wszystko się zaczyna"

Jan Twardowski

 

 27 kwietnia 2018 roku uczniowie klas: IVa (ekonomiści), IVb (turystycy) i IVc (logistycy) oraz uczniowie III klasy Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych usłyszeli po raz ostatni szkolny dzwonekuroczyście pożegnaliśmy naszych absolwentów. Organizatorami uroczystości byli uczniowie klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawców. Podczas akademii Pani Dyrektor mgr Monika Upława wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, a najlepszym dyplomy i nagrody. Były również wspomnienia, podziękowania i krótka część artystyczna. Teraz przed nimi pełna mobilizacja - wytężona nauka i matura

Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych i tych życiowych!

Zdjęcia z pożegnania absolwentów.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech